CASIO ILLUMINATOR (AE-100W-7AVEF)

3,090.00 ден

Има на залиха

10 YEAR BATTERY
WR 100M
5 ALARMS
LED LIGHT

Има на залиха

Product price
Additional options total:
Order total:

Спецификација

Бренд Casio Illuminator
Шифра AE-100W-7AVEF
Пол Машки
Состав Гума
Боја Црна
Стакло Минерално
Водоотпорност 10 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Материјал на ремче

Гума

Машки брендови

Casio

Пол

Машки

Go to Top