EMPORIO ARMANI (AR1451)

33,290.00 ден

Има на залиха

AR1451

Има на залиха

Product price
Additional options total:
Order total:

Спецификација

Бренд Emporio Armani
Сериски број AR1451
Пол Машки
Состав Керамика
Боја Црна
Стакло Минерално
Водоотпорност 5 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Материјал на ремче

Челик

Машки брендови

Emporio Armani

Пол

Машки

Go to Top