Спецификација

Бренд Casio Edifice
Шифра EFV-550P-1AVUDF
Пол Машки
Состав Челик,Гума
Боја Сребрена,Црна
Стакло Минерално
Водоотпорност 10 БАР
Гаранција 2 години