MICHAEL KORS (MK6314)

15,990.00 ден

Нема на залиха

 

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Michael Kors
Шифра MK6314
Пол Женски
Состав Челик
Боја Роуз Голд
Стакло Минерално
Водоотпорност 5 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Материјал на ремче

Женски брендови

Пол

Go to Top