ESPRIT (ES1L183M2055 )

8,190.00 ден

Нема на залиха

Гратис алка ESPRIT
20% OFF

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Esprit
Шифра ES1L183M2055
Пол Женски
Состав Челик
Боја Сребрена
Стакло Минерално
Водоотпорност 5 ATM
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Материјал на ремче

Go to Top