ESPRIT (ES1L173L0045)

5,990.00 ден

Нема на залиха

20% НАМАЛЕНИЕ

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Esprit
Шифра ES1L173L0045
Пол Женски
Состав Челик,Кожа
Боја Роуз голд,сива
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Материјал на ремче

Go to Top