ESPRIT ES1L173L0035

5,990.00 ден

Нема на залиха

20%  НАМАЛЕНИЕ

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Esprit
Шифра ES1L173L0035
Пол Женски
Состав Челик,Кожа
Боја Тегет,Златна
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Материјал на ремче

Go to Top