ESPRIT (ES1L173L0015)

5,990.00 ден

Има на залиха

20 % ПОПУСТ

Има на залиха

Product price
Additional options total:
Order total:

Спецификација

Бренд Esprit
Шифра ES1L173L0015
Пол Женски
Состав Челик,Кожа
Боја Сребрена,црна
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Материјал на ремче

Go to Top