ESPRIT (ES1L167M0065)

6,690.00 ден

Нема на залиха

20% НАМАЛЕНИЕ

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Esprit
Шифра ES1L167M0065
Пол Женски
Состав Челик
Боја Сребрена
Стакло Минерално
Водоотпорност 5 ATM
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Материјал на ремче

Go to Top