Спецификација

Бренд Esprit
Шифра ES1L165M0045
Пол Женски
Состав Челик
Боја Сребрена
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 ATM
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Материјал на ремче

Go to Top