ESPRIT (ES1L059M0035)

9,290.00 ден

Нема на залиха

Гратис ESPRIT алка

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Emporio Armani
Сериски број AR1451
Пол Машки
Состав Керамика
Боја Црна
Стакло Минерално
Водоотпорност 5 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Материјал на ремче

Женски брендови

Пол

Go to Top