ESPRIT (ES1L059M0039)

9,290.00 ден

Има на залиха

Гратис ESPRIT алка

Има на залиха

Product price
Additional options total:
Order total:

Спецификација

Бренд Emporio Armani
Сериски број AR1451
Пол Машки
Состав Керамика
Боја Црна
Стакло Минерално
Водоотпорност 5 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Материјал на ремче

Челик

Женски брендови

Esprit

Пол

Женски

Go to Top