ESPRIT (ES1L038M0105)

7,290.00 ден

Нема на залиха

20% НАМАЛЕНИЕ

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Esprit
Шифра ES1L038M105
Пол Женски
Состав Челик
Боја Роуз голд
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Материјал на ремче

Go to Top