ESPRIT (ES1L031M0025)

8,090.00 ден

Нема на залиха

Гратис ESPRIT алка

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Esprit
Шифра ES1L031M0025
Пол Женски
Состав Челик
Боја Сребрена
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Материјал на ремче

Женски брендови

Пол

Go to Top