EMPORIO ARMANI (AR1487)

19,990.00 ден

Има на залиха

Керамичко ремче

Има на залиха

Product price
Additional options total:
Order total:

Спецификација

Бренд Emporio Armani
Сериски број AR1487
Пол Женски
Состав Керамика
Боја Црна
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 АТМ
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Emporio Armani

Пол

Женски

Материјал на ремче

Челик

Go to Top