EMPORIO ARMANI (AR1487)

19,990.00 ден

Нема на залиха

Керамичко ремче

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Emporio Armani
Сериски број AR1487
Пол Женски
Состав Керамика
Боја Црна
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 АТМ
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Материјал на ремче

Go to Top