EMPORIO ARMANI (AR1401)

32,490.00 ден

Има на залиха

Ремче од керамика

Има на залиха

Product price
Additional options total:
Order total:

Спецификација

Бренд Emporio Armani
Сериски број AR1401
Пол Женски
Состав Керамика
Боја Црна
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 АТМ
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Go to Top