EMPORIO ARMANI (AR11091)

12,990.00 ден

Има на залиха

30% OFF

Има на залиха

Product price
Additional options total:
Order total:

Спецификација

Бренд Emporio Armani
Пол Женски
Состав Челик
Боја Сребрена
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 БАР.
Гаранција 2 Години
Сериски број AR11091

Дополнителни информации

Материјал на ремче

Челик

Женски брендови

Emporio Armani

Пол

Женски

Go to Top