Спецификација

Бренд Sergio Tacchini
Сериски број ST.1.10083.01
Пол Машки
Состав Гума/Челик
Боја Црна/Сребрена
Стакло Минерално
Водоотпорност 5 АТМ
Гаранција 2 години