ESPRIT (ES1L165M0055)

6,690.00 ден

Нема на залиха

20 % НАМАЛЕНИЕ

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Esprit
Шифра ES1L165M0055
Пол Женски
Состав Челик
Боја Сребрена
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Материјал на ремче

Go to Top