ESPRIT (ES1L034L0205)

5,990.00 ден

Нема на залиха

20% НАМАЛЕНИЕ

Нема на залиха

Спецификација

Бренд Esprit
Шифра ES1L034L0205
Пол Женски
Состав Челик,Кожа
Боја Сребрена
Стакло Минерално
Водоотпорност 3 БАР
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Женски брендови

Пол

Материјал на ремче

Go to Top